Spedycja

Usługi spedycyjne - Bezpiecznie i na czas

Wszystkie działania, których podejmujemy się jako firma spedycyjna, są efektem naszej troski o wspólny sukces. Uważamy bowiem, iż każdy sukces naszych Klientów, jest również i naszym. 

Dlatego też codzienne strategie naszego działania, w skład których wchodzi m.in. spedycja międzynarodowa i krajowa, oparte są na bezapelacyjnej konsekwencji, rzetelności, dbałości o terminowość dostawy oraz jej pełne bezpieczeństwo. Realizując transport chłodniczy lub też zwykły transport krajowy, staramy się minimalizować koszty,

dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom najatrakcyjniejsze ceny połączone z profesjonalną obsługą. Dzięki takiej polityce i strategii współpracy z Klientami mamy całkowitą pewność, iż stajemy się solidnym partnerem w biznesie – wsparciem w walce o sukces.

Dysponujemy w pełni sprawną, nowoczesną i wyspecjalizowaną flotą pojazdów, która pozwala nam zapewnić płynną, zgodną z harmonogramem realizację dostaw.

zapewniamy fachową obsługę ze strony Spedytorów
wykorzystujemy najlepsze środki transportowe, które zostały indywidualnie dostosowane do przewożonego ładunku.
Aby spełnić Państwa oczekiwania, zatrudniani przez nas pracownicy, przechodzą szczegółową weryfikację. Każdy spedytor przechodzi również szkolenie z zakresu Komunikacji Interpersonalnej, Prawa Przewozowego, Konwencji CMR, ADR, AETR oraz niezbędną wiedzę z zakresu Prawa Celnego

Naszym Klientom oferujemy:

  • Kompleksową obsługę transportu towarów na terenie Unii Europejskiej i w wybranych państwach poza Unią
  • Spedycja
  • Dostawy terminowe oraz dostawy w trybie „,just in time”
Transport krajowy
W bogatym zakresie naszych usług, znajdą Państwo ofertę realizowaną na terenie naszego kraju...
Transport zagraniczny
W bogatym zakresie naszych usług, znajdą Państwo ofertę realizowaną na terenie naszego kraju...

Formularz kontaktowy

Partnerzy
ul. Kochanowskiego 61
95-050 Konstantynów Łódzki
© 2017 Cavalieri. Wszelki prawa zastrzeżone