O firmie

Cavalieri Transport

Zajmujemy się usługami w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji jesteśmy w naszych działaniach niezawodni i stabilni. Stawiamy na jakość świadczonych usług!

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania, nasza oferta jest dostosowana do zapotrzebowań rynku. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta – szanujemy jego czas, a powierzone nam zadanie realizujemy rzetelnie, w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Cavalieri dostosowuje się do klienta – dla nas się ma trudnych zadań, tylko nowe wyzwania.

 

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego to kompleksowość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. W trosce o bezpieczeństwo towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, OC Spedytora. Nasze samochody spełniają europejskie wymagania związane ze stanem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5, EURO 6). Jesteśmy przygotowani do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR).

Dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych, dzięki czemu Państwo mogą się czuć pewnie i komfortowo!

Zobacz dokumenty:

Licencja
GUS - Dane z wypisu REGON

 

Partnerzy
ul. Kochanowskiego 61
95-050 Konstantynów Łódzki
© 2017 Cavalieri. Wszelki prawa zastrzeżone