Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Cavalieri to firma zajmująca się usługami w zakresie drogowego transpotu krajowego i miezynarodowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji jesteśmy w naszych działaniach niezawodni i stabilni.

Cieszymy się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego to kompleksowość.

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Masz niespożyte zapasy energii i zapał do pracy? Twój szef Cię nie docenia albo może nawet nie zauważa? Interesuje Cię praca w zespole pozytywnie zakręconych ludzi?

Wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych klientów, miliony przebytych kilometrów – oto nasza wizytówka! Jeśli jesteś spedytorem z minimum rocznym doświadczeniem, wyślij do nas swoją aplikację.

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
Zadania:
Co oferujemy:
Partnerzy
ul. Kochanowskiego 61
95-050 Konstantynów Łódzki
© 2017 Cavalieri. Wszelki prawa zastrzeżone